Caliber Coffee® .45ACP 250g Zobrazit v plné velikosti

Caliber Coffee® .45ACP 250g

.45ACP - naprostý originál. Ráže pro chlapy.

Více informací

220 Kč


COF0002

 .45ACP

V této směsi jsou zastoupeny čtyři druhy káv, a to India Cherry, brazilská Santos, káva z Nikaragui a také brazilská Bella. Všechny druhy se pak skvěle doplňují.

Dobrá indická káva vykazuje vlastnosti podobné indonéským kávám, zejména jávské arabice včetně plného těla, ale s kyselostí více v souladu s dobrou kávou z Guatemaly. Kořeněná chuť jemné indické kávy může zahrnovat tóny kardamomu, hřebíčku, pepře a muškátového oříšku a možná náznaky tropického ovoce. Brazilský Bourbon Santos má lehké až střední tělo, má nízkou kyselost a velmi příjemnou vůni. Vzhledem k její nižší hutnosti se výborně hodí do směsí s ostatními druhy káv, kterým umožní ve směsi vyniknout. Naopak typická nikaragujská káva je citrusová, jasná a delikátní. Nikaragujské kávové recenze ukazují, že poskytuje bohaté, ale jemné chutě, vyváženou sladkost a ořechovou vůni, která často vykazuje tóny vanilky. Směs chutí a tónů této směsi doplňuje brazilská Bella, která má sladké krémové tělo s převládajícími chutěmi mléčné čokolády, karamelu, pekanových ořechů s dochutí pečených jablek. 10% Robusty podtrhuje rozmanitost této směsi a dodává sílu svým obsahem kofeinu. Směs má plnou vyváženou chuť a proto ji rádi doporučujeme pro přípravu espressa nebo turecké kávy, kde si užijete 100% všech skvělých vlastností této směsi.

Káva je balena v černém sáčku Caliber Coffee se zipem, který zajišťuje, že káva zůstane po celou dobu skladování čerstvá. Design obalu vám vaši oblíbenou kávu připomene. Pro tuto kávu jsme zvolili téma pistolového náboje .45 ACP (11,43 x 23 mm - Automatic Colt Pistol). Tento náboj se stal jedním z nejúspěšnějších vůbec. Jedná se o jeden z nejefektivnějších pistolových nábojů. Kombinuje velmi dobrou přesnost, přijatelný zdvih a zpětný ráz a nízký světelný záblesk při výstřelu.

Napište svůj názor

Caliber Coffee® .45ACP 250g

Caliber Coffee® .45ACP 250g

.45ACP - naprostý originál. Ráže pro chlapy.

Napište svůj názor

Podobné produkty