Caliber Coffee® 9mm 250g Zobrazit v plné velikosti

Caliber Coffee® 9mm 250g

Vyvážená káva ze Střední a Jižní Ameriky

Více informací

225 Kč


COF0001

V této kávové směsi jsou 3 druhy arabik z brazilských plantáží, doplněné příjemnou odrůdou z Nikaraguy. Potěší vás jemná a vyvážená chuť, výrazné aroma a příjemná kyselost.

9 mm (9x19)

První z jihoamerických odrůd této směsi je Brazil Bella, která má sladké krémové tělo s převládajícími chutěmi mléčné čokolády, karamelu, pekanových ořechů s dochutí pečených jablek. Brazilskou Bellu doplňuje arabika nikaragujská, která je citrusová, jasná a delikátní. Velmi se liší od plných, bohatých a čokoládových bobů, které obvykle vidíme ve Střední Americe. Nikaragujské kávové recenze ukazují, že poskytuje bohaté, ale jemné chutě, vyváženou sladkost a ořechovou vůni, která často vykazuje tóny vanilky. Chutí i vůni doplňuje tuto směs kolumbijská odrůda bohaté ovocné chuti, která může někdy připomínat až fermentující plody a která nabízí jemnou citrusovou kyselost. Celou směs doplňuje svým středně hutným tělem.

Výsledkem je směs velmi jemné kyselosti, chutí po ovoci, karamelu a čokoládě se sladkou ovocnou vůní. Trefa do černého.

Káva je balena v černém sáčku Caliber Coffee se zipem, který zajišťuje, že káva zůstane po celou dobu skladování čerstvá. Design obalu vám vaši oblíbenou kávu připomene. Pro tuto kávu jsme zvolili téma pistolového náboje 9 x 19 mm Parabellum, který byl představen v roce 1902 německou firmou DWM pro jejich pistoli Luger. Název Parabellum je odvozen z latinského „Si vis pacem, para bellum“ („Hledáš-li mír, připrav se na válku“), což bylo moto firmy DWM. Jedná se o nejrozšířenější pistolový služební náboj na světě.

Napište svůj názor

Caliber Coffee® 9mm 250g

Caliber Coffee® 9mm 250g

Vyvážená káva ze Střední a Jižní Ameriky

Napište svůj názor

Podobné produkty