Podkategorie

Bundy

Lehká, skladná, nepromokavá. Taková je bunda Mill. Oceníte ji zvláště v období, kdy je počasí nevyzpytatelné. Dopoledne vyrazíte za sluníčka ven, ale za pár hodin zaprší. Nebo třeba vyjdete z domu ráno do práce, je poměrně chladno a bundu potřebujete. Ale odpoledne při návratu z práce se slunce činí a bunda je na obtíž. Žádný problém. Bundu Mill lehce složíte do batohu, kde Vám ani nezabere moc místa.

Větrovky MILL se dají nosit i v zimě

Bundy MILL jsou tenké, ovšem přesto se na ně lze spolehnout i v chladnějším počasí. Vrchní vrstva z materiálu Gelanots nepropustí vítr ani vodu. Pánské větrovky Vás zahřejí a v kombinaci s teplou mikinou je možné je dokonce použít i v zimě.

Pohodlný střih skvěle padne a umožní dostatečný pohyb – v pánské bundě můžete směle sportovat. Zvláště při zimních sportech se někdo více potí a stačí mu tenčí bunda. Bunda Mill navíc dokonale odvádí veškerou vlhkost na povrch látky, takže pokud se v ní zapotíte, nemusíte mít strach z prochladnutí kvůli mokrému oblečení.

Nepromokavost bundy – pláštěnku nepotřebujete

Nepromokavá látka s vodním sloupcem 20 000 g/m2 (u Torre a Ladakh dokonce 30 000) odolává dešti i po opakovaném používání. Má totiž tu vlastnost, že se po napnutí na namáhaných místech vždy vrací do původního stavu, jelikož je bezpórovitá. A ani přes švy se voda dovnitř bundy nedostane. Naše speciální technologie podlepování švů umožní, že bunda plní svou nepromokavou funkci po několik roků.

Sportovní a outdoorové oblečení Mill si oblíbíte. Vyberte si z několika barev a vzorů. Bundu lze sladit s pánskými kalhotami, které jsou ušity ze stejného materiálu, tudíž plní stejné funkce. Nepromokavost kalhot oceníte stejně jako nepromokavost bundy. Po vytvoření outdoorového kompletu budete v suchu a teple po celý den.

Podrobnější popis materiálu a velikostí najdete v sekci "ke stažení" nebo na stránkách českého výrobce MILL.

Bundu je možné osobně vyzkoušet v prodejně výrobce MILL v Brně, Minská 30. V případě zájmu o tuto službu kontaktujte prosím před návštěvou administrátora e-shopu.

V ceně bundy je případná úprava rukávů na míru zákazníkovi (platí při vyzkoušení v prodejně) a možné jsou i proveditelné opravy v průběhu celé životnosti bundy.

UPOZORNĚNÍ - před platbou prosím vyčkejte na potvrzení aktuální dostupnosti zvolené velikosti!

Kalhoty

Pánské kalhoty Mill jsou jedním ze základních druhů vyráběného oblečení. Speciální materiál Gelanots zajišťuje stálou vnitřní teplotu a neprofoukne jej ani ten nejstudenější severák.

Outdoorové celoroční pánské kalhoty

Díky módnímu stylu, který je jedním z našich dalších požadavků na sportovní oblečení, můžete v pánských kalhotách bez obav vyrazit na vycházky do přírody i do lesa. Outdoorové kalhoty jsou vhodné například i na vysokohorskou túru.

Nemusíte mít strach strávit v pánských kalhotách Mill celý den. Jestliže dojde ke změně počasí a začne (nečekaně) pršet, sportovní kalhoty Mill Vás před deštěm ochrání. Jsou nepromokavé, a to jak díky samotnému materiálu, tak díky podlepeným švům.

Různé barvy, vzory i velikosti pánských kalhot

Vybírejte z velkého množství pánských kalhot různých barev, kalhoty jsou převážně jednobarevné. Jistě je lze dobře zkombinovat s pánskou bundou.

Oděvy a oblečení / Počet produktů: 42

View

Produktů na stránce