Seznam produktů výrobce MILL

MILL - česká rodinná firma s tradicí

Jsme český výrobce vysoce funkčního outdoorového, lyžařského  a snowboardingového oblečení s pětadvacetiletou zkušeností. Naším motorem nejsou kvanta prodejů, úspěch počítáme v jednotkách spokojenosti. Záleží nám na každém zákazníkovi, rosteme díky upřímným referencím a snažíme se vždy vyjít maximálně vstříc.


 Hledáme nejmodernější a nejkvalitnější materiály po celém světě, vylepšujeme střihy, ale především šijeme doma, díky čemuž můžeme celý proces výroby pečlivě kontrolovat a nabídnout záruční i pozáruční servis. Výrobu tak máme zcela pod kontrolou a víme, kdo a v jakých podmínkách pro nás pracuje. Pokládáme totiž za velmi důležité, abychom se za naše zboží mohli nejen zaručit, ale také ho doporučovat s čistým srdcem. 
 
Podstatnou část našeho vývoje tvoří také systematické testování všech našich produktů. Víme, že moci se spolehnout na svou výbavu za všech okolností, je naprostá nutnost. Proto nám s dolaďováním i těch nejmenších detailů pomáhá tým zkušených lyžařů a snowboardistů, kteří naše oblečení podrobují zatěžkávacím zkouškám přímo na svahu. A tam je MILL jako doma.

Více

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.